Szanowni Państwo,

zachęcając do lepszego poznania naszej pracowni, zapraszamy Lekarzy Stomatologów oraz Personel Medyczny na bezpłatne, dowolnie wybrane badanie z naszej oferty. Prosimy jedynie o telefoniczne poinformowanie nas o planowanej wizycie z jednodniowym wyprzedzeniem. Będzie to również możliwość aby przybliżyć Państwu szczegóły działania oprogramowania diagnostycznego załączanego do wydawanych przez nas badań.

Jesteśmy pracownią samodzielną i niezależną. Zapraszamy do współpracy, w ramach której możemy zaproponować:
- oprogramowanie diagnostyczne z pełną licencją oraz komputer 
- indywidualne szkolenia z zakresu obsługi aplikacji diagnostycznych
- system elektronicznego dostępu do dokumentacji medycznej oraz archiwum
- umowę na potrzeby NFZ
- wspólne akcje propagujące profilaktykę stomatologiczną

Instrukcje postępowania z wydawanymi przez nas badaniami na płytach CD.

1. Badania 2D (zdjęcia pantomograficzne, cefalometryczne oraz wewnątrzustne).
Wydawane są wraz z przeglądarką Ez2D-i. Po włożeniu płyty do napędu CD komputera należy odczekać kilkanaście sekund. Po tym czasie pojawi się okno Autoodtwarzania systemu Windows. Proszę kliknąć opcję EXECUTE SIMPLE VIEWER i poczekać na uruchomienie przeglądarki zdjęć. W przypadku nieuruchomienia się przeglądarki lub pracy w innym systemem operacyjnym niż Windows, zdjęcie znajduje sie na płycie CD w folderze IMAGES.

2. Badania TOMOGRAFICZNE, wydajemy na płycie CD, która zawiera dwie przeglądarki. Pierwsza z nich to  bardzo zaawansowaną Ez3D-i wraz z rekonstrukcją i bazami danych (lewa zielony przycisk w oknie wyboru), druga to uproszczoną przeglądarka Ez3D Plus. działająca na każdym komputerze z systemem Windows (prawy szary przycisk w oknie wyboru) UWAGA: Przeglądarka Ez3D-i wymaga zainstalowanej w komputerze karty graficznej z procesorem NVIDIA do obsługi obrazów 3D.

  a) Przeglądarka Ez3D-i
Po włożeniu płyty do napędu DVD komputera należy odczekać kilkanaście sekund. W tym czasie automatycznie otworzy się okno z zawartością danych zapisanych na płycie (gdyby to nie nastąpiło, prosimy otworzyć zawartość płyty korzystając z funkcji Komputer w menu Windows). Następnie z listy proszę wybrać VTAutorun a następnie, wyrazić zgodę na "Wprowadzenie zmian w komputerze" - o co poprosi Windows. Zmiany w rzeczywistości nie ingerują w oprogramowanie komputera i nie wprowadzają żadnych zmian. Jest to wymagane do poprawnej dekompresji obrazu badania znajdującego się na płycie CD. Następnie należy wybrać lewy zielony przycisk i poczekać na otworzenie się aplikacji.
UWAGA: Jeżeli przeglądarka się otworzy a wynik badania nie będzie dostepny, proszę zamknąć przeglądarkę, w opcjach graficznych komputera upewnić się, czy ustawiony jest "Preferowany procesor graficzny" : NVIDIA. Po zmianie ustawienia, proszę od początku wykonać powyższe kroki.

Interaktywną instrukcję całej przeglądarki można pobrać tutaj:  >>POBIERZ<<

Zachęcamy również do zapoznania się z pełną wersją programu Ez3D-i. Wówczas prosimy o kontakt telefoniczny w celu uzgodnienia jego instalacji oraz udostępnienia Państwu licencji uprawniającej do bezterminowego korzystania. 

  b) Przeglądarka Ez3D Plus
Po włożeniu płyty do napędu DVD komputera należy odczekać kilkanaście sekund. W tym czasie automatycznie otworzy się okno z zawartością danych zapisanych na płycie (gdyby to nie nastąpiło, prosimy otworzyć zawartość płyty korzystając z funkcji Komputer w menu Windows). Następnie z listy proszę wybrać VTAutorun a następnie, wyrazić zgodę na "Wprowadzenie zmian w komputerze" - o co poprosi Windows. Zmiany w rzeczywistości nie ingerują w oprogramowanie komputera i nie wprowadzają żadnych zmian. Jest to wymagane do poprawnej dekompresji obrazu badania znajdującego się na płycie CD. Następnie należy wybrać prawy szary przycisk i poczekać na otworzenie się aplikacji.
Interaktywną instrukcję całej przeglądarki można pobrać tutaj:  >>POBIERZ<<

Dla poprawnego odtwarzania instrukcji zamieszczonych powyżej, wymagane jest posiadanie na komputerze aplikacji lub przeglądarki prezentacji PowerPoint (Microsoft). Darmową przeglądarkę można zainstalować z naszej strony - tutaj:  >>POBIERZ<< lub z innych stron internetowych.

Jeżeli potrzebowaliby Państwo pomocy technicznej przy obsłudze aplikacji Ez3D-i, polecamy instalację programu TeamViewer, dzięki któremu będziemy mogli udzielić Państwu wszelkich wskazówek zdalnie, łącząc się bezpośrednio z Państwa komputerem. Program TeamViewer można pobrać tutaj: >>POBIERZ<<.

Druki skierowań zamawiać można telefonicznie lub sms-em przesłanym na numer telefonu naszej pracowni lub drogą elektroniczną, przesyłając e-mail na nasz adres.

Jeżeli chcą Państwo poznać rodzaje badań wykonywanych w naszej pracowni, zapraszamy do zakładki Badania lub Tomografia